درباره ی بیت باز

بیت باز، یه ایدئولوژی ایست که با پیوستن افرادی متخصص تحقق پیدا کرد. در فرهنگ چین ، هزاران سال است که تجارت را هنر تولید ارزش ها می دانند و نسل به نسل با نوشتن تجربیاتشان و انتقال آن به نسل های بعد، توانستند امروزه ثروتمندترین و موفق ترین تاجرهای این کره ی خاکی باشند.
ماهم بر آنیم تا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا این امکان را برای همه ی افرادی که مایلند از تجربیات و فعالیت های ما در تجارت ارزهای دیجیتالی استفاده و بهره ببرند ، فراهم کنیم. این تجربیات و فعالیت ها به گونه ای در اختیارشما قرار خواهد گرفت که از همان روز اول شما قادر به شروع فعالیت و درآمدزایی از این بازار باشید.

لوگو دیاکو


چه چیزی مارا از بقیه متمایز می کند ؟

در تمام این سال هایی که در این بازار فعالیت کردم، همیشه یک دغدغه بزرگ داشتم ، اینکه قادر نبودم اطلاعات و کارهایی که انجام می دادم را با اطرافیان و یا دوستانم به اشتراک بگذارم و همچنین مخالف کانال سیگنال و ترید بودم بدلیل اینکه بر این باور هستم با 4 خط سیگنال نمی توان به درآمدزایی رسید. شما با دیدن یک سیگنال متوجه نمی شوید که آیا خود تریدر هم وارد معامله شده یا خیر ؟ درحال سود است یا ضرر؟عملکرد او در تارگت اول چطور بوده است؟ آیا از پوزیشن خارج شده و یا هچنان پایدار است؟برای هر پوزیشن چه مقدار ریسک، پذیرا بوده است؟و هزاران سوال بی جوابی که هیچ سیگنالی به آن ها پاسخ صحیح نداده است . دربیت بازنه تنها به جواب تمامی این سوالات می رسید، بلکه امکانات فوق العاده ی دیگری نیز قرارداد شده تا بهترین عملکرد را در معاملات داشته باشید.

درباره دیاکو

منتظر تماس شما هستیم!

می‌توانید همه روزه با شماره های ما تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

09129178732 021-4235345
info@bitbaaz.com


تهران، سهروردی، خیابان دوم، پلاک 20